KOCAELİ AMBALAJ KAĞIT ve YAPI SANAYİ TİCARET A.Ş.

1982 yılında ambalaj sektörüne endüstriyel tutkal üreterek çalışma hayatına başlayan"KOCAELİ AMBALAJ A.Ş." üyeleri mühendis olan bir aile şirketidir.

1996 yılında KOCAELİ/Sarımeşe'de oluklu mukavva ve ambalaj üretimi için yatırım yapan firmamız 1998 yılında tutkal üretiminden çekilerek, tamamen  ambalaj üretimine yönelmiştir.

2001 yılında ürün yelpazesine karton köşe koruyucu köşebenti ilave etmiştir.

Tüm yatırımlarını özkaynaklarını kullanarak gerçekleştiren "KOCAELİ AMBALAJ A.Ş." teknolojik yenilenmenin önemine inanmaktadır. Bu inançla 2005 Yılı sonunda bitirmeyi hedeflediği KOCAELİ/Yeniköy'de; "KOCAELİ AMBALAJ A.Ş. /Yeniköy Tesisleri'nin yatırımını tamamlamış ve işletmeye almıştır. 4000 m2 alana sahip "KOCAELİ AMBALAJ A.Ş."/Yeniköy Tesisleri'nde, AR-GE, Laboratuar, Kalite yönetim ofisleri ve sosyal tesisler için 850 m2 lik bölüm ayrılmıştır. Ürün yelpazesine çevreci yeni ürünler katmayı planlayan "KOCAELİ AMBALAJ A.Ş." 2006 yılı içerisinde bu ürünleri  müşterilerinin kullanımına sunmayı hedeflemektedir.

ISO 9001 - 2000 Sertifika çalışmaları biten "KOCAELİ AMBALAJ A.Ş." 2006 yılı içerisinde bu sertifikalarını da alarak  yoluna daha da güçlenmiş olarak devam etmektedir.

Tedarikçisi,çalışanı ve müşterisi ile bir bütünlük içinde
"kazan-kazan" teorisine inanarak gelişimini sürdürmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetine inanmış,
"DOĞRU ÜRÜNÜ, DOĞRU ZAMANDA, DOĞRU  YERDE" bulundurması gerektiğini bilen ve tüm yapılanmasını buna göre yapan"KOCAELİ AMBALAJ A.Ş" "KALİTELİ ÜRÜN, KALİTELİ ÜRETİM,KALİTELİ SERVİS" anlayışından kesinlikle taviz vermeyecektir.Bu anlayışın temelinde;"PARTNERLERİ İÇİN HIZLI VE DOĞRU ÇÖZÜM ÜRETEN BİR ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAK" inancı yatmaktadır.

"KOCAELİ AMBALAJ A.Ş." için sihirli sözcük:
"ÇÖZÜM" dür.